Het virusverhaal: de ketens van de medische beschaving doorbreken

Het virusverhaal: de ketens van de medische beschaving doorbreken

Door Jon Rappoport – 28 oktober 2020

Op dezelfde manier waarop de CIA buitenlandse vijanden heeft uitgevonden die ons dwongen ten strijde te trekken, zijn er mensen die verhalen hebben verzonnen over angstaanjagende ziektekiemen die medische behandeling en preventie vereisen. De verhalenvertellers weten dat onder het publiek veel mensen de ziekteverwekkers willen, nodig hebben en er zelfs van houden. Ja, ervan te houden, nadat genoeg conditionering hen op weg heeft geholpen.

De COVID-operatie heeft tot doel om de hele beschaving onder te dompelen in een belachelijke en valse medische nachtmerrie.

De operatie heeft zijn wortels in het “modificeren” van burgers om medische dictaten te accepteren.

Er zijn vele soorten van dergelijke dictaten, en het zou boekdelen vergen om ze allemaal te onderzoeken. Hier presenteer ik een reeks getallen van het Amerikaanse National Center for Health Statistics, een afdeling van het CDC, die het jaar 2018 bestrijkt:

(1) Percentage volwassenen die contact hadden met een gezondheidsprofessional: 84,3%.

(2) Percentage kinderen dat contact had met een gezondheidswerker: 93,6%.

(3) Aantal doktersbezoeken (2016): 883,7 miljoen.

Hier is nog een andere daaraan gerelateerde schatting: volgens de Amerikaanse National Alliance on Mental Illness is in een recent jaar “meer dan 25 procent van de studenten op universiteiten gediagnosticeerd of behandeld door een specialist met betrekking tot hun een geestelijke gezondheidstoestand…”.

Probeer te begrijpen hoe deze ongekende mate van blootstelling aan artsen de geesten van de Amerikanen vormgeeft. Afspraken, tests, diagnoses, advies, orders, voorschriften, geneesmiddelen en vaccins, follow-ups, doorverwijzingen naar specialisten.

Deze factoren alleen– afgezien van de giftige effecten van behandelingen, of van muur tot muur medische advertenties en andere propaganda— bouwen aan een medische beschaving.

Dit is een realiteit en hoe denk je dat mensen gaan reageren als ze te horen krijgen dat er een pandemie aan de gang is en dat ze orders moeten opvolgen?

Na honderd jaar Rockefeller Geneeskunde…komen we terecht in het nieuwe normaal? We leven al heel lang onder het regime van het nieuwe normaal.

Hoeveel medicijnvoorschriften denk je dat er elk jaar in de VS worden geschreven? Volgens statista.com, “wordt geschat dat in 2019 maar liefst 4,38 miljard recepten zullen worden uitgeschreven in de Verenigde Staten.”

Veel mensen accepteren de alomtegenwoordige medische beschaving zonder na te denken of eens een pas op de plaats te maken. “Het is nu eenmaal zo…”

Voorgewende pandemieën zijn een werktuig van deze medische beschaving. Maar nu hebben we een punt bereikt waarop deze medische beschaving de poort is naar een technocratische Dappere Nieuwe Wereld.

Deze voorgenomen transitie kan worden gelanceerd dankzij de levenslange conditionering van het publiek gericht op artsen en alles wat die artsen bevelen en vertegenwoordigen.

Mind control bij uitstek.

Twee belangrijke groepen mensen – politici en journalisten – opereren en beslissen vanuit vooringenomenheid, want ook zij zijn getraind om zich voortdurend onder de hoede van artsen te stellen. Gaan ze die harde bedrading van hun eigen ervaring scheuren als ze geconfronteerd worden met professionele vragen over medische geloofwaardigheid? Nee. Ze gaan de kant kiezen van de CDC en de WHO en van universitaire deskundigen.

Wat ik in dit artikel beschrijf gaat verder dan de acceptatie van “Wetenschap” als het dominante paradigma. Deze conditionering is diep persoonlijk en zit diep in de hoofden van mensen die al sinds hun prille jeugd het sombere pad van de medische zorg bewandelen. Medische zorg voor elk zogenaamd “symptoom”.

Ik heb vele uren besteed aan het blootleggen van de werkelijke effecten als dood en verminking door medicijnen op de bevolking. Ook hier bespreek ik het onlosmakelijke verband tussen de eeuwige patiënt en de dokter.

In die zin is het vragen aan iemand om zijn masker af te doen, hetzelfde als het verzoek dat hij alles moet vernietigen wat hij gelooft. Zijn vaste overtuiging, zonder welke hij zou kunnen verdrinken.

De leiders van de medische beschaving willen dat we ons buigen voor het virus of de ziektekiem. Ze willen dat we kwijlen zoals de honden van Pavlov, als ze aanbellen en de aanwezigheid van een “nieuw virus” signaleren. De genezing wordt verondersteld een behandeling te zijn. Behandeling en inperkingsmaatregelen.

Een verklaring van medische onafhankelijkheid is zeker nodig. “Wanneer in de loop van de gebeurtenissen die de mensen overkomen, het noodzakelijk voor een volk wordt om de medische banden te verbreken, omdat ze waren verbonden met gezondheidsautoriteiten … wanneer elke vorm van geneeskunde destructief wordt … dan is het volk gerechtigd om het te veranderen of af te schaffen, en om nieuwe soort geneeskunde in te stellen, gebaseerd op dergelijke principes en het organiseren van de bevoegdheden in een zodanige vorm, dat het zal draaien om hun veiligheid en geluk …”

Onder het kopje “dergelijke principes” zou een verklaring duidelijk maken dat ieder mens het natuurlijke recht heeft om een vals geloof in een virus of ziektekiem, een vals geloof in zijn macht of een vals geloof in het bestaan ervan, te verwerpen.

Laat degenen die de ziekteverwekker vrezen, of nodig denken te hebben, zich eraan vastklampen als een afgod, als ze weigeren ontmoedigd te worden. De rest van ons zal onze weg gaan, in vrijheid en wars van afgoderij, wetende dat de zogenaamde medische beschaving een tiran is, bedacht en geïnstalleerd zonder onze toestemming.

Het behouden van onze vrijheid is nu de grote uitdaging.

De wereldwijde lockdowns, het heden en de toekomst; de bedrijfssluitingen; de faillissementen; de daaruit voortvloeiende familiebreuken en zelfmoorden en drugsverslavingen; de uitbreiding van armoede, honger, hongersnood; de massale leegloop van ooit-grote steden – op basis waarvan is deze totale verwoesting in gang gezet?

Een verhaal over een virus.

Vergeef me als ik dat verhaal blijf aanvallen. Dat ik blijf wijzen op gapende gaten in dat verhaal. Mijn basispositie is deze:

Ik verwerp de cultusachtige retoriek die uit de laboratoria komt. Het is gescheiden van de wereld van de mensen. Het is gericht op het claimen van eigendom over onze lichamen, geesten en zielen. Door de ene abstractie op de andere te stapelen, hebben de voorstanders ervan een route naar het anti-leven ingezet. Met gegevens die ze afleiden en uitvinden [creëren] uit hun serums en sequencing, zetten ze een gevangenis op waarin we verondersteld worden als biologische machines die alleen maar reageren op prikkels van microben.

Verwerp die krankzinnige non-realiteit.

De opzet en de oplichterij zijn duidelijk: “We zeggen dat er een dodelijk virus rondwaart. We beschrijven het en promoten het. We dicteren het spel en maken de regels. We zeggen dat de mensen onbeschermd zijn, tenzij we iedereen beschermen met behandelings– en inperkingsmaatregelen. We kunnen ze wat laten kibbelen over welke behandelingen. We kunnen ze laten kibbelen over hoeveel inperking, waar en wanneer en onder welke omstandigheden, aangezien we immers zelf de omstandigheden definiëren; en we kunnen de regels naar eigen goeddunken versoepelen en weer aanscherpen. Maar uiteindelijk zijn wij de verkopers en het mensdom de kopers. U koopt ons verhaal. Wij zijn de beschermer. U geeft ons uw leven of we knijpen u af. En raad eens wat? Elk van die keuzes levert hetzelfde resultaat op. Snap je?

Dus als ik dan iemand hoor zeggen, dat..

“….. in feite DEZE inperkingsmaatregel noodzakelijk en effectief is, maar dat DIE minimaal effectief is….

en dat …. “DIT land het zo goed deed door een SOEPELER MODEL toe te passen….”

en dat “…. een INTELLIGENTE LOCKDOWN er zo uitziet….”

. . . dan weet ik dat die persoon genoeg van het verhaal heeft “ingenomen” om het fundamentele bedrog in stand en aan de gang te houden. En dan weet ik ook, dat de elite planners aan de winnende hand zijn.

De oorlog is lang. Ze mogen niet winnen.

NOMOREFAKENEWS


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/10/28/het-sars-cov-2-virus-verhaal-en-het-losbreken-van-de-medische-beschaving/


MUST READS!

HELP!! Het Amerikaanse RIVM (CDC) kan het “coronavirus” niet vinden.
https://wakkeren.nl/help-het-amerikaanse-rivm-cdc-kan-het-coronavirus-niet-vinden/

HELP!! Het “coronavirus” is zoek – Deel II
https://wakkeren.nl/help-het-coronavirus-is-zoek-deel-ii/

MEGA FRAUDE: Het “nieuwe” coronavirus bestaat helemaal niet. Er is geen onderzoek gedaan.
https://wakkeren.nl/mega-fraude-het-nieuwe-coronavirus-bestaat-helemaal-niet-er-is-geen-onderzoek-gedaan/

FRAUDE: Hoe de PCR test is verprutst en misbruikt
https://wakkeren.nl/fraude-hoe-de-pcr-test-is-verprutst-en-misbruikt/

De kwaadaardige trucjes van het RIVM
https://wakkeren.nl/de-kwaadaardige-trucjes-van-het-rivm/

Het Coronavirus is er niet, maar heeft een hypnotiserend effect
https://wakkeren.nl/het-coronavirus-is-er-niet-maar-heeft-een-hypnotiserend-effect/

“Mijn vriend is viroloog en die zei dat virussen wel degelijk bestaan….”
https://wakkeren.nl/mijn-vriend-is-viroloog-en-die-zei-dat-virussen-wel-degelijk-bestaan/

De achterbakse listen van het RIVM houden de angstpandemie in stand
https://wakkeren.nl/de-achterbakse-listen-van-het-rivm-houden-de-angstpandemie-in-stand/

COVID-19 al in juni door het CDC gekwalificeerd als NIET-BESMETTELIJK voor de mens
https://wakkeren.nl/covid-19-al-in-juni-door-het-cdc-gekwalificeerd-als-niet-besmettelijk-voor-de-mens/

Het virus dat er niet is, genetische sequencing en de goocheltruc
https://wakkeren.nl/het-virus-dat-er-niet-is-genetische-sequencing-en-de-goocheltruc/

Het ontbrekende coronavirus: waarom ben ik niet verrast
https://wakkeren.nl/het-ontbrekende-coronavirus-waarom-ben-ik-niet-verrast/

Dit is hoe we op basis van informatie tegen het coronavirus / COVID-19 gedoe aankijken
https://wakkeren.nl/dit-is-hoe-we-op-basis-van-informatie-tegen-het-coronavirus-covid-19-gedoe-aankijken/


The Fallacies of Germ Theory with Dr Thomas Cowan


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong

Exposing the Myth of the GERM THEORY

Een hypothese / theorie over ‘virussen’
https://wakkeren.nl/een-theorie-over-virussen/


Nobel Prize Winner Kary Mullis Challenges The Myths About AIDS – Narrated by Gary Null Ph.D.

“Kary Mullis, Ph.D. on whether or not HIV is the probable cause of AIDS. He was the scientist that created the PCR technique, a brilliant method, unfortunately, all too often used to mislead the public.”


Why I Began Questioning HIV (From the House of Numbers Deluxe Edition DVD)

Was the COVID-19 Test Meant to Detect a Virus?
https://uncoverdc.com/2020/04/07/was-the-covid-19-test-meant-to-detect-a-virus/

COVID-19 test is scientific fraud
https://wickedtruths.org/en/covid-19-test-is-scientific-fraud


* Let’s Talk about PCR Tests


Dr. Cowan and Sally Fallon Morell Discuss The Contagion Myth


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


Interview with Dr. Aajonus Vonderplanitz on The Primal Diet – Raw Meat and Fat


Hippocratic Hypocrisy

“A collaborative film by Spacebusters and Dr. Andrew Kaufman about how authentic medicine was hijacked by the power elite and turned into a deadly, sickness for profit industry.”


Rockefeller Medicine

“As Americans fret about the Obamacare website and wonder how the country became enslaved to the highest healthcare costs in the world, we turn back the pages to look at how the modern medical paradigm came together in the early 20th century, courtesy of the Rockefeller Foundation and their cronies. Join us this week as we explore the real history of modern healthcare and the real motivations behind the family that brought it to you.”


Your Guide to the Great Reset

“You’ve all heard by now that The Great Reset is upon us. But what is The Great Reset, exactly, and what does it mean for the future of humanity? Join James for this in-depth exploration of the latest rebranding of the New World Order agenda and its vision of a post-human Fourth Industrial Revolution.”
De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De onverklaarbare piek nader verklaard.

Belangrijk om te weten: WIE schreeuwden in het “parlement” het allerhardst om een Lockdown? Er kan van deze partijbazen geen excuus af, want dan kunnen ze hun partijtjes nog beter opheffen. Ze zouden in al hun geleerde wijsheid zijn misleid?

Aangezien SARS-CoV-2 alleen als “killer-virus” te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak (de massamedia/staatsomroep) en niet is aangetoond, moeten we de piek in overlijdensgevallen op een andere manier verklaren.

Aangezien COVID-19 alleen als dodelijke ziekte te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak en alleen fungeert als verzekeringstechnische aantekening op de overlijdensakte, is ook dit geen verklaring voor de piek.

Aangezien het vermeende virus SARS-CoV-2 al eind april niet meer werd geregistreerd en de angstterreur naadloos door de test-epidemie is overgenomen, kan ook niet worden verklaard waarom er sprake is van volgens RIVM bewezen “COVID-19” doden.

De test-epidemie houdt voornamelijk huis in de leeftijdsgroep van 20-40 jaar en brandhaarden zijn steevast horeca-gelegenheden in de wat grotere agglomeratie. De combinatie alcohol, gezelligheid en “spookvirus” lijkt een vrij logische in dit kader. Dan weet u direct welke waarde aan deze “test” kan worden toegekend: NUL (0).

Dus dan zoeken we het zelf maar uit.

Onderstaande cijfers komen van het CBS. We hebben ons beperkt tot de grote getallen en niet gedifferentieerd in leeftijdsgroepen. Deze vindt u voor de beeldvorming in de grafiek eronder.

De “Killer Lockdown Nederland 2020” in koele cijfers.

WEEK“EVENT”OVERLEDENVERGELIJKING
2016-2019
1310298%
23364101%
3315496%
4304491%
5316096%
6319397%
7319896%
8295787%
9309593%
10310092%
113216100%
12Lockdown3610118%
13Lockdown4457147%
14Lockdown5084174%
15Lockdown4974175%
16Lockdown4298153%
17Lockdown3903140%
18Lockdown3378123%
19Lockdown2980107%
20Lockdown2772102%
212768100%
222724100%
232681101%
242691103%
252691102%
26265999%
27263597%
28261299%
29252394%
30266998%
312651101%
32Hittegolf262899%
33Hittegolf3197124%
342821108%
352689103%
Cijfers zijn overgenomen van deze bron:
https://www.cbs.nl/nl-nl/faq/corona/medisch/hoeveel-sterfgevallen-zijn-er-per-week-
(Er zitten mogelijk hele kleine foutjes in deze tabel, want ik heb het overgenomen van het artikel dat door iemand anders is geschreven en ik heb het vergeleken met de CBS bron. Ook een NOTE: CBS past soms met terugwerkende kracht van 2 maanden de cijfers aan. Nagekomen aangiftes zijn dat. Ik houd het niet allemaal precies in de gaten, dus er kan inderdaad een verschil in zitten. Hoe verder terug, des te minser aanpassingen.)

De eerste 11 weken zaten wij zelfs nog onder het gemiddelde van de voorgaande 4 jaren.

Tijdens de Lockdown schoot het binnen 14 dagen omhoog naar 175% en duikelde het binnen 14 dagen ook weer naar normale proporties. Dat is geen pandemie, dat is een kunstmatige bottleneck, die door de Lockdown is gecreëerd.

Met uitzondering van de piek tijdens en na de hittegolf van dit jaar, is het beeld normaal gebleven. De grote oversterfte tijdens die hittegolf is een nasleep van de Lockdown, waar de alleroudste niet echt sterker uit zijn gekomen.

Hieronder een beeld van waar de klappen zijn gevallen. Tot 65 jaar is er geen wijziging in het sterftecijfer. In de groep 65-80 jaar zien we een kortstondige toename van 1000 naar 1500 overledenen, 50%. Bij de 80-plussers een toename van 2000 naar 3000 en dat is ook 50%.

De Lockdown is dus verantwoordelijk geweest voor oversterfte. Dat zijn over een periode van 6 weken ongeveer 9000 mensen van 65 jaar en ouder. Daarbij moeten wij meecalculeren, dat er in 2019 geen griepgolf is geweest, hetgeen met name de ouderen, die een jaar “cadeau” hebben gekregen, verzwakt heeft.

Volgens de gegevens van het RIVM zijn er maar 314 mensen aan COVID-19 overleden. Althans mensen die geen onderliggende ziekten hadden. En waar geen autopsie op is gepleegd. Dus zeker is ook dat niet. Het kunnen net zo goed “medische missers” zijn geweest of zelfmoorden.

Waaraan kunnen wij zien dat deze hele zaak een oplichterij van de bovenste plank is? Omdat met ingang van de Lockdown het Influenzavirus als sneeuw voor de zon is verdwenen en is vervangen door het “nieuwe coronavirus” SARS-CoV-2.

Nu we weten dat dit laatste virus en rekenmodel op de computer is geweest, om de PCR test te valideren, is de vraag waaraan al die mensen zijn overleden. Ouderdom, stress, luchtverontreiniging, zuurstofgebrek, afgesloten van de buitenwereld, de familie, de kleinkinderen en uiteindelijk fatalisme? Er is één gemeenschappelijke noemer: 4 weken in de Lockdown.

Er is niets zo onduidelijk als de doodsoorzaken van een “COVID-19” patiënt.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/16/de-killer-lockdown-2020-in-cijfers/

Nog een bron:

Direct met de “Coronatest” stoppen, de enige afdoende maatregel.
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/17/direct-met-de-coronatest-stoppen-de-enige-afdoende-maatregel/

De “Killer Lockdown” en 20.000 “medische missers”
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/18/de-killer-lockdown-en-20-000-medische-missers/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


MUST READ:

SARS-CoV-2 is een geen virus maar een ‘rekenmodel’ made in Zuid-Afrika
https://wakkeren.nl/sars-cov-2-is-een-geen-virus-maar-een-rekenmodel-made-in-zuid-afrika/

De Gates Foundation destabiliseert ook de voedseleconomie van Afrika. De herstructurering van de wereldwijde voedselproductie
https://wakkeren.nl/de-gates-foundation-destabiliseert-ook-de-voedseleconomie-van-afrika-de-herstructurering-van-de-wereldwijde-voedselproductie/

De WHO ZELF over de lockdown!

De WHO ZELF over de lockdown!

Dit schrijft de WHO zelf over de gevolgen van de Lockdown:

Catastrofale gevolgen

De WHO voorziet in de drie fases catastrofale maatschappelijke, economische en sociale gevolgen. Armoede, structurele werkloosheid, honger, toename van drugs- en alcoholconsumptie, stijging van zelfmoorden, slechte gezondheid, afname levensverwachting, toename van huiselijk geweld, sociale onrust, hogere sterfte, toename criminaliteit, vergroting van de welvaartskloof, hogere analfabetisme, lager opleidingsniveau, vereenzaming van ouderen en het ineenstorten van de sociale cohesie.

Huidige situatie in België. Nederland is wellicht vergelijkbaar.

Dat het coronavirus en de maatregelen die genomen zijn een negatief effect hebben op de gemoedstoestand van de bevolking is ondertussen algemeen bekend.
Toch waren de cijfers die in April in Vlaanderen gerepresenteerd werden ronduit schokkend (zie bovenstaande grafiek + tabel).

Er is een sterke stijging te zien van depressieve klachten tussen 2018 en 2020 (de cijfers van 2020 komen uit een onderzoek onder 44000 mensen gelijk verdeeld over leeftijd in de periode van 2 tot 9 april, ca 3 weken na dat de Belgische Lockdown in werking was getreden). 

Wat opvalt is dat de stijging veruit het grootst is bij jonge mensen (leeftijd 18-34), daarom zijn die ook uitgelicht in bovenstaande tabel. Het risico om ernstig ziek te worden of te overlijden aan corona is voor deze groep zeer klein, vandaar dat het misschien wel verrassend is dat deze mensen mentaal het zwaarst te lijden hebben onder de coronacrisis.
Mensen tussen de 16 en 34 geven in de meeste gevallen zelf ook aan dat ze zich geen zorgen maken om het coronavirus zelf, maar meer om de maatregelen die genomen zijn. De redenen die zij noemen voor hun mentale problemen zijn:

⦁ Gemis aan sociale contacten
⦁ Zorgen over toekomstperspectief
⦁ Niks hebben om naar uit te kijken
⦁ Zorgen om werkgelegenheid

Ook zeggen ze het face to face contact te missen als zij zich wenden tot hulpinstanties.
Ongeveer 80% van de mensen met depressies hebben zelfmoordgedachten. Dit is een schokkend percentage, maar helaas waar.

Met dank aan:

Dr. van Rijn


Artsen komen in opstand tegen het RIVM! Jaap van Dissel mag zich melden bij Paleis van Justitie (Update: Video met gesprek van Rijn terug!)


Bron:
https://commonsensetv.nl/de-who-zelf-over-de-lockdown/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


‘VIROLOGIE’ is PSEUDO-WETENSCHAP
https://wakkeren.nl/virologie-is-pseudo-wetenschap/

Bill Gates’ vaccinatieleugens in lichaamstaal..!!
https://wakkeren.nl/bill-gates-vaccinatieleugens-in-lichaamstaal/