Donald en Melania Trump “besmet met coronavirus”, het afzinken van de complotdenkers visvloot / ‘We zitten midden in de 2e golf, dat is zeker!’ En dan nu de cijfers…. / PCR test wordt door laboratoria BEWUST fout uitgevoerd.

Donald en Melania Trump “besmet met coronavirus”, het afzinken van de complotdenkers visvloot / ‘We zitten midden in de 2e golf, dat is zeker!’ En dan nu de cijfers…. / PCR test wordt door laboratoria BEWUST fout uitgevoerd.

Al ver voor de coronacrisis voorspelde ik dat het merk ‘rechts’ voor iedereen duidelijk zichtbaar gemaakt zou worden via Donald Trump, Q Anon en het stigma ‘complotdenkers’, om als vissersvloot voor critici te dienen en daarna te worden afgezonken. Dat is precies wat vandaag gebeurde, nu Donald en Melania Trump de coronavirus-besmetting mogen acteren.

Acteren? Ze zijn gewoon besmet hoor! Dat staat in de krant en is op het nieuws!” Ja, u kijkt naar een real life soap die ingekleurd wordt door politici-acteurs, media en alternatieve media die uw beeldvorming inkleuren.

Lees hier meer…


‘We zitten midden in de 2e golf, dat is zeker!’ En dan nu de cijfers….

Er zijn twee werelden.

De eerste is de strak geregisseerde MEDIA WERELD en de tweede is de REALITEIT, de echte wereld.

Die tweede golf, hoe ziet dat er uit, volgens het RIVM? We volgen de grafieken, zoals die vandaag op de website van het RIVM worden gepresenteerd. Waarvoor dank.

In de allereerste plaats moeten we even in de gaten houden, dat er een omslag was in week 25. Toen was de eerste golf volgens de geleerden voorbij. Volgens het Nivel peilstation was dat overigens al sinds begin mei, maar de politiek gerichte rapportage-afdeling van het RIVM worstelde blijkbaar met “achterstanden”, zoals we nu met “achterstanden” in de testlaboratoria in Abu Dhabi hebben te kampen.

Als wij hier de baas waren, zouden wij GEEN beleid maken met een rapportage op “achterstanden”, omdat er dan met de getallen kan worden gerotzooid – met terugwerkende kracht aan politieke richtlijnen voldoen.

Er is een “tweede golf” voorspeld en dat betekent dat die er MOET en ZAL komen – koste wat kost. Vooral ten koste van de werkelijkheid. Daar gaan we.

De grafieken in de virtuele door angst en stress bevangen MEDIA wereld zien er als volgt uit:

Zorgwekkend, vooral de eerste grafiek. Hoogste tijd voor mondkapjes. De 150 saloncommunisten en hun gemeentelijke handlangers wrijven zich al in de eeltige handen. Eindelijk! Het proletariaat kun je nu echt herkennen. De Test-epidemie (grafiek 1) kwam pas goed op gang vanaf week 25. Toen was de noodzaak aanwezig om “besmettingen” af te leiden uit “positieve testen”, die vervolgens werden gekarakteriseerd als “Covid-19 patiënten”. Potentiële IC-kandidaten dus, alleen 98,9% van deze “Covid-19 patiënten” wordt helemaal niet ziek. Vandaar dat er dus politiek gezien alleen winst te halen is uit de “test-resultaten” en die kun je ook nog eens leuk manipuleren.

Kortom: op deze uitslagen wordt het beleid gevoerd, we zien overal toenames, ook van ziekenhuisopnamen en overledenen. Waaráán ze overlijden is ongewis, in ieder geval niet aan een ziekte die is veroorzaakt door het nog steeds niet aangetoonde “virus” SARS-CoV-2.

Nu de REALITEIT. De echte wereld van u en mij.

Die “tweede golf waar op zeker in zitten met zijn allen” kunnen wij alleen terug vinden in de kunstmatig geënsceneerde test-epidemie, de eerste grafiek. Maar de ziekenhuisopnamen blijven achter bij al die “besmette COVID-patiënten”. En die “onstuitbare tweede golf” is al helemaal niet te zien in de laatste grafiek: er gaat vrijwel niemand dood. Alleen aan onderliggende ziekten en als je die niet meetelt, dan hebben we precies NUL (0) overledenen. De overheid STRAFT ons niet met een mondkapje, maar BELOONT ons met het gekke ding. We moeten het zien als een soort ONDERSCHEIDING. Alles dankzij het uitblijven van de “tweede golf, waar we tot onze oren in zitten”.

De saloncommunisten op het Binnenhof hebben lering getrokken uit de ENORME toename van “besmettingen” in voorbeeldland Spanje, waar ze al een halfjaar binnen én buiten, dag en nacht en overal, 24/7 gehoorzaam zijn en met mondkapjes rondlopen.

De saloncommunisten kijken niet naar de Zweden, die nog nooit een mondkapje hebben gedrage, geen coronaregels kennen en al helemaal geen lockdown hebben toegepast. Daar komt de “tweede golf” overeen met de grafieken van de REALITEIT van onze echte wereld. Die “tweede golf” is er niet. Net als bij ons.

De COVID-19 doden volgens het CBS/RIVM per vandaag in een tabel:

In totaal zijn het 6.396 mannen en vrouwen, vrijwel allemaal met onderliggende aandoeningen en vrijwel allemaal tijdens de lockdown, die hen moest beschermen. Dit is één grote “medische misser” geweest en deels een inhaalslag van de in 2019 uitgebleven griepgolf. Tot aan de lockdown hadden we hier trouwens nog een een behoorlijke ondersterfte in vergelijking met de afgelopen 4 jaren. De lockdown maakte aan die gunstige ontwikkeling een eind.

Wat hier maar weer eens wordt aangetoond, is dat we de keus hebben in welke wereld wij wensen te leven. Op basis van hun eigen gegevens hebben we argumenten zat tegen RIVM en de aangestuurde Rutte junta.

Puur op basis van de geleverde cijfers stellen we vast dat de hele “crisis” in scene is gezet ten behoeve van een machtsgreep van het opperste kartel. De staat is ondergeschikt aan dat kartel. De grootbanken zijn de overwinnaar. Er worden biljoenen over de balk gesmeten om “weer uit de crisis te komen”. Met een bevolking, die gehoorzaam en volgzaam achter elkaar aanschuifelt om de HEER te dienen. Tenminste, zo zien een paar elitaire maffiosi dat.

Wij zien dat anders. Wij zijn met een overweldigende meerderheid. Maar we beseffen het blijkbaar niet. Wij moeten blijven drukken op de nuchtere cijfers en de gelijkgeschakelde (Nazi term) pers negeren en uiteindelijk elimineren. Wie betaalt die lui eigenlijk.

Het kan bijna niet anders of die saloncommunisten, het regime Rutte c.s., de gelijkgeschakelde media en ter zake doende overheidsinstellingen FORS worden betaald om dingen te doen, welke lijnrecht tegen onze gezondheid en welbevinden ingaan. OMGEKOCHT en GECHANTEERD dus. Het kan toch niet anders?

De tegenstrijdige bevelen die wij van deze kliek krijgen wijzen daar steeds meer en steeds duidelijker op. De patiënten die de IC’s werden binnengereden waren in paniek door zuurstofgebrek. Wat moeten we nu doen? Juist: met mondkapjes onze zuurstoftoevoer afknijpen. Elke logica ontbreekt, men heeft geen poot om op te staan. Een regering die consequent de mensen de stuipen op het lijf jaagt met dreigende taal, vervalste cijfers en een extreem brallende communistische pers aan hun zijde, is bezig met het kapot maken van ons welbevinden. Nodig om ziek te worden. Ook het kapot maken van kleine ondernemers, de middenklasse, is een hoger doel van Karl Marx in zijn Manifest. Eén Politbureau, dan een leegte en dan het Proletariaat. “Obedient workers”. Als we tenslotte allemaal keurig in het gelid staan, wordt het Chinese model over ons uitgestort. Alles wijst er op. Gezichtsherkenning, 5G netwerk, smartphone apps, geen cash geld meer, ALLES is traceerbaar. Waar je bent, waar je eet, waar je inklopen doet; van wat en voor hoeveel. “For our own convenience”. Als je niet meewerkt heb je wat te verbergen en ga je naar een heropvoedingsinrichting. De ergste gevallen worden trotse orgaandonateurs.

Alleen wij kunnen dat tegenhouden, moeten het tegenhouden.


Even terzijde…..

In de Verenigde Staten moet je, als je op wat voor manier dan ook, wordt geterroriseerd door de goed betaalde KNOKPLOEG van de staat (de politie) om hulp roepen. Niet bij de politie, ze kijken wel uit, maar bij de SHERIFF. Deze is gekozen door de bevolking en heeft tot taak de Grondwet te handhaven. Als de knokploeg de grondwet schendt, wordt deze door de sheriff ontwapend en in hechtenis genomen, voorgeleid, geroyeerd en veroordeeld. Iedereen is rechtsstatelijk ondergeschikt aan de sheriff, omdat hij de hoogste vertegenwoordiger van het volk is via de grondwet.

Stel je voor dat we dat hier ook eens zo konden regelen. Een sheriff (SCHOUT) kiezen en een RECHTER kiezen, alles per arrondissement. De hoogst denkbare wetshandhavers, gekozen door de mensen.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/10/01/we-zitten-midden-in-de-2e-golf-dat-is-zeker-en-dan-nu-de-cijfers/


PCR test wordt door laboratoria BEWUST fout uitgevoerd.

Werk er niet aan mee, laat je niet testen.

Dat moet het devies zijn.

Na de talloze artikelen hier en elders, waarin keer op keer wordt bewezen, dat de PCR test aantoonbaar nutteloos is, blijven de mensen maar naar de “test drive-in” komen. Doe jezelf een lol en doe het niet meer, want je werkt bewust mee aan de instandhouding van iets wat er niet is: een pandemie in de tweede golf. Bovendien geef je onvrijwillig DNA af en weet je ook niet wat er aangericht wordt in je neusholte. Een mogelijke vaccinatie kan worden omzeild, door nasale inbreng van materiaal via de test, zonder je toestemming. Willen we dit allemaal? Ongevraagd of verplicht of op straffe van maatschappelijke uitsluiting? Kritisch denken afgestraft, klakkeloos aannemen beloond; is dat de “new world order”?

De kern van de fraude.

De PCR test kan geen diagnose stellen

PCR ‘Covid test’ uitvinder en Nobelprijswinnaar Kary Mullis zei het zo:

‘With PCR if you do it well you can find almost anything in anybody.’ 

Ongeacht wat de overheid of het RIVM, viroloog of arts u wijs probeert te maken: de test zegt niets.

Belangrijk is de Ct-waarde, de “amplification”. Door verdubbeling onder bepaalde temperaturen en de hypergevoeligheid van de PCR test, kan men na een bepaald aantal “replicaties” een niet gespecificeerd “virus” ontdekken. Men beweert dat het SARS-CoV-2 is, maar het kan van alles zijn.

Bericht van de NOS op 10 september: na vele maanden testen wordt er dan eindelijk eens gekeken naar het daadwerkelijke nut ervan. Wij zouden zeggen: “Is dat niet wat aan de late kant?” De “tweede golf” is ons dan allang opgedrongen. Een beetje laat gaat men er eens wat beter naar kijken, met in een hoofdrol virologe en dierenarts M. Koopmans: “We zien bijvoorbeeld mensen met lage Ct-waarden en weinig klachten. Zij hebben veel virus bij zich, maar verspreiden het mogelijk minder omdat ze minder klachten hebben”. Dus: geen klachten, geen besmetting. Hoe lager de Ct-waarde, hoe meer “virus” er kan worden aangetoond.

Men wil naar een drempelwaarde. De Ct-waarde bepalen wanneer iemand niet meer “zo erg besmettelijk is”. Let wel: nog steeds weet men niet waar men naar op zoek is, omdat de PCR test daar niet voor is ingericht, maar wel voor politieke doeleinden voor wordt misbruikt.

Maar men HOEFT helemaal niet naar een drempelwaarde te zoeken. Het is bekend, dat de Ct-waarde groter dan 24 al grotendeels onbetrouwbaar is. Dit gegeven is te vinden op de “bijsluiter” van het apparaat. Daar staat ook in,. dat je er geen diagnose mee kunt stellen. Met andere woorden: als bij een Ct-waarde van 24 nog geen “virus” is aangetroffen, kunnen we aannemen dat de geteste persoon, met of zonder klachten NIET besmettelijk is.

De laboratoria in Nederland en Abu Dhabi (?) gaan door tot een Ct-waarde van 40, volgens het NOS bericht:

De PCR-test geeft dus geen uitsluitsel over besmettelijkheid. Dat werkt zo: in het lab wordt het genetisch materiaal uit het wattenstaafje zo’n 40 keer verdubbeld. Daardoor kan het testapparaat vaststellen of er erfelijk materiaal van dit specifieke coronavirus in het monster aanwezig is.

“Zo’n 40 keer verdubbelen” kan dus nog van alles zijn, in ieder geval onwetenschappelijk en oncontroleerbaar.

Amerikaans onderzoek

Onderstaand onderzoeksverslag komt niet in de politieke kraam van het Regime Rutte te pas en al helemaal niet van de sprookjesvertellers van de faculteit virologie, waar ook ter wereld.

In dit onderzoek wordt beschreven dat de PCR test een Ct-waarde van 40 heeft toegepast, maar dat vanaf juli die waarde is teruggeschroefd naar een Ct-waarde van 30. Uit dit onderzoek is gebleken dat vervolgens 85% tot zelfs 90% van de “positief” geteste personen feitelijk ten onrechte “besmet” zijn verklaard en vervolgens in quarantaine moesten, zich een contactonderzoek moesten laten welgevallen en met een tracer tot maanden nadien zijn gevolgd, terwijl ze niet besmet, niet ziek en ook niet verdacht waren. Deze laatste categorie in in Nederland nogal in opkomst. Je bent verdacht als de deskundige zegt, dat “je wel COVID-19” zult hebben gezien de symptomen. In Amerika noemen ze dat een “eyeball diagnosis”. Zoals je een paard keurt, als het ware, alleen weggelegd voor iemand die er voor heeft doorgeleerd.

Hier het rapport

Met een pijnlijke conclusie.

Passen we deze “correctie” in Nederland toe dan zien we dezelfde schrikbarende afname van “positief” geteste mensen, die nergens last van hebben gehad. Het RIVM repte feestelijk over de magische grens van 100.000 “besmette personen” die kort geleden gepasseerd werd. Het RIVM is nooit zo geïnteresseerd in hoeveel van deze “besmette” personen inmiddels van hun “besmetting” zijn genezen, onder aftrek van de 1,1% die ziek zijn geworden.

De realiteit wijst dan uit, dat van die 100.000 mensen na 85/90% correctie nog slechts 10.000 tot 15.000 “positief” geteste mensen resteren. Schroeven dat nog verder terug naar wat het volgens de gebruiksaanwijzing MOET zijn (Ct-waarde van 24) dan loopt het getal terug naar 5.000 tot 10.000 personen. En dat vanaf begin februari. Inmiddels zijn we 2 miljoen (?) testen verder, kampen nog steeds met achterstanden en hebben zo ongeveer € 200 miljoen verbrand, alleen al aan test-kits. Met de hele rompslomp er omheen, kun je rustig rekenen met een verdubbeling van dat bedrag.

Grootscheepse test fraude

Nu het RIVM en de laboratoria bewust doorgaan met het testen met een Ct-waarde van “zo’n 40”, mogen we ons afvragen hoe lang ze deze fraude nog vol gaan houden.

Iedere dag worden 3.000 “positieve” uitslagen gemeld als “mensen die COVID-19 hebben”, als “coronapatiënten” en “besmettingen” en zelfs “infecties”. Ga er maar van uit dat bij slechts 200 à 300 mensen ook werkelijk “besmettingen” zijn geconstateerd via de test, maar het is helaas niet bekend wat ze hebben: Rhinovirus, Influenza virus, Enterovirus, Ebola, Malaria, Hepatitis A en B, het kan van alles zijn, maar SARS-CoV-2 wordt hier sinds begin mei niet meer significant aangetroffen – zelfs als ze het konden traceren. Dat kunnen ze dus pertinent niet, want dat “virus” is nog steeds niet gekarakteriseerd, en dan weet je ook niet hoe je er op moet testen. Vandaar de methode van “eyeball diagnosis”. Je wilt het nog net geen kwakzalverij noemen.

De tweede grootscheepse fraude.

Conclusie: werk er niet aan mee, het is meewerken aan FRAUDE. En dat is strafbaar, ooit krijg je de rekening op je bordje.

UPDATE 1 oktober 2020

Een voorbeeld. Vandaag zijn er wederom mensen “positief” getest, 3.262 om precies te zijn. Dit aantal is veel te hoog en dient te worden gecorrigeerd op Ct-waarde 40 naar Ct-waarde 24 met 95%. Dit betekent dat er slechts 163 personen worden verdacht van een “besmetting” van “iets”. Deze 163 mensen zullen voor verder onderzoek naar het ziekenhuis moeten, voordat (!) er contactonderzoek plaats vindt. Pas na grondig onderzoek kan er een diagnose worden gesteld.

Dit moet in het ziekenhuis door specialisten gebeuren omdat de PCR test dat NIET kan.

Zo zit het met deze felle uitslaande brand, de zogenaamde “tweede golf”.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/10/01/pcr-test-wordt-door-laboratoria-bewust-fout-uitgevoerd/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


Contagion Myth & Unconventional Ways To Treat Viruses


Interview with Dr. Aajonus Vonderplanitz on The Primal Diet – Raw Meat and Fat


Was the COVID-19 Test Meant to Detect a Virus?
https://uncoverdc.com/2020/04/07/was-the-covid-19-test-meant-to-detect-a-virus/

Exposing the Myth of the GERM THEORY


MUST READS!!!

Het “coronavaccin” gaat werken! Lees hier hoe dat wordt georganiseerd
https://wakkeren.nl/het-coronavaccin-gaat-werken-lees-hier-hoe-dat-wordt-georganiseerd/

HP/De Tijd – Drie wetenschappers kraken testbeleid
https://wakkeren.nl/hp-de-tijd-drie-wetenschappers-kraken-testbeleid/

FAKE: De ziekenhuizen lopen vol, IC’s overbelast / BETRAPT! INDOCTRINATIE van het RIVM / RIVM: Wereldprimeur!
https://wakkeren.nl/fake-de-ziekenhuizen-lopen-vol-ics-overbelast-betrapt-indoctrinatie-van-het-rivm-rivm-wereldprimeur/

Testmethode COVID-19 in 2015 al gepatenteerd
https://wakkeren.nl/testmethode-covid-19-in-2015-al-gepatenteerd/

De zogenaamde pandemie gaat nergens over, maar dit wel: 17.000 tot 20.000 patiënten omgebracht door foutjes
https://wakkeren.nl/de-zogenaamde-pandemie-gaat-nergens-over-maar-dit-wel-17-000-tot-20-000-patienten-omgebracht-door-foutjes/

Nederland is een illegale nepstaat
https://wakkeren.nl/nederland-is-een-illegale-nepstaat/

De rol van de koning moet weer gedownplayed worden in de media nu mensen het vals spel gaan doorzien
https://wakkeren.nl/de-rol-van-de-koning-moet-weer-gedownplayed-worden-in-de-media-nu-mensen-het-vals-spel-gaan-doorzien/

COVID-19, The Great Reset & het nieuwe normaal
https://wakkeren.nl/covid-19-the-great-reset-het-nieuwe-normaal/


Volg ons
De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De onverklaarbare piek nader verklaard.

Belangrijk om te weten: WIE schreeuwden in het “parlement” het allerhardst om een Lockdown? Er kan van deze partijbazen geen excuus af, want dan kunnen ze hun partijtjes nog beter opheffen. Ze zouden in al hun geleerde wijsheid zijn misleid?

Aangezien SARS-CoV-2 alleen als “killer-virus” te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak (de massamedia/staatsomroep) en niet is aangetoond, moeten we de piek in overlijdensgevallen op een andere manier verklaren.

Aangezien COVID-19 alleen als dodelijke ziekte te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak en alleen fungeert als verzekeringstechnische aantekening op de overlijdensakte, is ook dit geen verklaring voor de piek.

Aangezien het vermeende virus SARS-CoV-2 al eind april niet meer werd geregistreerd en de angstterreur naadloos door de test-epidemie is overgenomen, kan ook niet worden verklaard waarom er sprake is van volgens RIVM bewezen “COVID-19” doden.

De test-epidemie houdt voornamelijk huis in de leeftijdsgroep van 20-40 jaar en brandhaarden zijn steevast horeca-gelegenheden in de wat grotere agglomeratie. De combinatie alcohol, gezelligheid en “spookvirus” lijkt een vrij logische in dit kader. Dan weet u direct welke waarde aan deze “test” kan worden toegekend: NUL (0).

Dus dan zoeken we het zelf maar uit.

Onderstaande cijfers komen van het CBS. We hebben ons beperkt tot de grote getallen en niet gedifferentieerd in leeftijdsgroepen. Deze vindt u voor de beeldvorming in de grafiek eronder.

De “Killer Lockdown Nederland 2020” in koele cijfers.

WEEK“EVENT”OVERLEDENVERGELIJKING
2016-2019
1310298%
23364101%
3315496%
4304491%
5316096%
6319397%
7319896%
8295787%
9309593%
10310092%
113216100%
12Lockdown3610118%
13Lockdown4457147%
14Lockdown5084174%
15Lockdown4974175%
16Lockdown4298153%
17Lockdown3903140%
18Lockdown3378123%
19Lockdown2980107%
20Lockdown2772102%
212768100%
222724100%
232681101%
242691103%
252691102%
26265999%
27263597%
28261299%
29252394%
30266998%
312651101%
32Hittegolf262899%
33Hittegolf3197124%
342821108%
352689103%
Cijfers zijn overgenomen van deze bron:
https://www.cbs.nl/nl-nl/faq/corona/medisch/hoeveel-sterfgevallen-zijn-er-per-week-
(Er zitten mogelijk hele kleine foutjes in deze tabel, want ik heb het overgenomen van het artikel dat door iemand anders is geschreven en ik heb het vergeleken met de CBS bron. Ook een NOTE: CBS past soms met terugwerkende kracht van 2 maanden de cijfers aan. Nagekomen aangiftes zijn dat. Ik houd het niet allemaal precies in de gaten, dus er kan inderdaad een verschil in zitten. Hoe verder terug, des te minser aanpassingen.)

De eerste 11 weken zaten wij zelfs nog onder het gemiddelde van de voorgaande 4 jaren.

Tijdens de Lockdown schoot het binnen 14 dagen omhoog naar 175% en duikelde het binnen 14 dagen ook weer naar normale proporties. Dat is geen pandemie, dat is een kunstmatige bottleneck, die door de Lockdown is gecreëerd.

Met uitzondering van de piek tijdens en na de hittegolf van dit jaar, is het beeld normaal gebleven. De grote oversterfte tijdens die hittegolf is een nasleep van de Lockdown, waar de alleroudste niet echt sterker uit zijn gekomen.

Hieronder een beeld van waar de klappen zijn gevallen. Tot 65 jaar is er geen wijziging in het sterftecijfer. In de groep 65-80 jaar zien we een kortstondige toename van 1000 naar 1500 overledenen, 50%. Bij de 80-plussers een toename van 2000 naar 3000 en dat is ook 50%.

De Lockdown is dus verantwoordelijk geweest voor oversterfte. Dat zijn over een periode van 6 weken ongeveer 9000 mensen van 65 jaar en ouder. Daarbij moeten wij meecalculeren, dat er in 2019 geen griepgolf is geweest, hetgeen met name de ouderen, die een jaar “cadeau” hebben gekregen, verzwakt heeft.

Volgens de gegevens van het RIVM zijn er maar 314 mensen aan COVID-19 overleden. Althans mensen die geen onderliggende ziekten hadden. En waar geen autopsie op is gepleegd. Dus zeker is ook dat niet. Het kunnen net zo goed “medische missers” zijn geweest of zelfmoorden.

Waaraan kunnen wij zien dat deze hele zaak een oplichterij van de bovenste plank is? Omdat met ingang van de Lockdown het Influenzavirus als sneeuw voor de zon is verdwenen en is vervangen door het “nieuwe coronavirus” SARS-CoV-2.

Nu we weten dat dit laatste virus en rekenmodel op de computer is geweest, om de PCR test te valideren, is de vraag waaraan al die mensen zijn overleden. Ouderdom, stress, luchtverontreiniging, zuurstofgebrek, afgesloten van de buitenwereld, de familie, de kleinkinderen en uiteindelijk fatalisme? Er is één gemeenschappelijke noemer: 4 weken in de Lockdown.

Er is niets zo onduidelijk als de doodsoorzaken van een “COVID-19” patiënt.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/16/de-killer-lockdown-2020-in-cijfers/

Nog een bron:

Direct met de “Coronatest” stoppen, de enige afdoende maatregel.
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/17/direct-met-de-coronatest-stoppen-de-enige-afdoende-maatregel/

De “Killer Lockdown” en 20.000 “medische missers”
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/18/de-killer-lockdown-en-20-000-medische-missers/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


MUST READ:

SARS-CoV-2 is een geen virus maar een ‘rekenmodel’ made in Zuid-Afrika
https://wakkeren.nl/sars-cov-2-is-een-geen-virus-maar-een-rekenmodel-made-in-zuid-afrika/

De Gates Foundation destabiliseert ook de voedseleconomie van Afrika. De herstructurering van de wereldwijde voedselproductie
https://wakkeren.nl/de-gates-foundation-destabiliseert-ook-de-voedseleconomie-van-afrika-de-herstructurering-van-de-wereldwijde-voedselproductie/

Volg ons
Hoogleraar Capel vergelijkt wereldwijd corona bedrog met onterechte angst voor cholesterol

Hoogleraar Capel vergelijkt wereldwijd corona bedrog met onterechte angst voor cholesterol

Gewoon eten, is (natuurlijk met mate) alleen maar goed voor u. (Afbeelding: (2)).

WHO cijfers van 192 landen: Hoger cholesterol = MINDER kans op hart- en vaatziekten, en LAGERE sterfte

‘Is de corona scam iets nieuws?’ is het vijfde ‘college’ dat (em.) hoogleraar Pierre Capel vandaag bij Café Weltschmerz gaf. Hebben we een dergelijke gigantisch mondiaal bedrog al eens eerder meegemaakt? Ja, zegt hij: met cholesterol, dat, zoals in de inleiding wordt gesteld, via ‘grove wetenschappelijke fraude’ is gekoppeld aan de angst voor een hartaanval.’ De ‘normen voor cholesterol zijn steeds naar beneden bijgesteld, ‘en hebben nu een dramatisch ongezond niveau bereikt,’ met grote gevolgen voor de gezondheid en levensverwachting van ontelbare miljoenen mensen.

Over corona is er algemene paniek gezaaid. Iedereen loopt achter dezelfde ideeën aan; andere visies en oplossingen zijn niet bespreekbaar. Wat is de structuur van zo’n enorme ‘scam’ (zwendel / bedrog)?:

1. Schep een angst voor jouw dood;

2. Versterk de angst door een dagelijks offer (1,5 meter, lockdown, etc.);

3. Verzin een dure redding (vaccin);

4. Laat de miljarden tot mij komen.

Angst heeft geen logica. Getallen, cijfers en grafieken helpen daarom niets.’Tegen iemand die bang is voor spinnen kun je kletsen wat je wilt, die is gewoon bang.’ Alleen een ‘dagelijks offer voor de angst voor de dood, die jou bedreigt’ brengt dan de ‘oplossing’. ‘Je moet iets inleveren om die angst te kunnen beteugelen.’ Of de bedreiging nu echt is of niet, maakt niet uit: die angst is er.

1,5 meter en lockdown het ‘offer’, het dure vaccin ‘de redding’

In het geval van corona is het offer de 1,5 meter en de lockdowns (en daardoor massa werkloosheid, armoede, etc.), die in werkelijkheid helemaal niets uitmaken. Er werd meteen een dure redding aangekondigd: een vaccin, dat er snel doorheen geramd gaat worden. ‘Ik ben ongelooflijk blij dat AstraZeneca zijn test gestopt heeft. Er was iets heel ernstigs aan de hand.’ Het Oxford vaccin veroorzaakte namelijk een ernstige ontsteking aan het ruggenmerg, met verlamming als gevolg.

* Inmiddels heeft het bedrijf de testen alweer hervat.

Dan punt 4: ‘laat de miljarden tot mij komen’. Omdat SARS-Cov-2 (er even vanuit gaande dat het echt bestaat – X.) zo snel muteert, is straks iedere paar maanden een nieuw vaccin nodig. Als je dan de hele wereldbevolking wilt vaccineren, brengt dat de producenten ongelooflijk veel geld in het laatje.

Cholesterol een andere (helaas succesvolle) wereldwijde scam

Is deze enorme zwendel iets nieuws? Nee. ‘Er is een variant, en die kennen we allemaal: de cholesterol scam. Wat bedoel je? zegt u nu. Dat geeft toch hart en vaatziekten? O ja?’

‘Cholesterol is een giga belangrijk molecuul.’ Het is de grondstof in allerlei hormonen. Het is zó belangrijk, dat het lichaam onafhankelijk van voeding in overmaat zijn eigen cholesterol maakt.’ Hij vergelijkt het met de bestelling bij een postorder, die in plaats van 2 jurkjes er 5 stuurt, omdat er dan altijd wel eentje past. ‘De lever stuurt meer cholesterol het bloed in dan het lijf nodig heeft. Waarom? Omdat je nooit tekort mag hebben. Wat niet gebruikt wordt, wordt weer teruggestuurd.’

Capel laat een grafiek zien waarop duidelijk is te zien dat de sterfte bij lage cholesterol juist toeneemt. Uit een andere statistiek blijkt eveneens dat ‘hart- en vaatziekten niet erg gevoelig zijn voor het cholesterol gehalte.’ Laag cholesterol is juist ONgezond.

Hoe is dit bedrog dan de wereld in gekomen? In het midden van de vorige eeuw werd er een artikeltje gepubliceerd over het zogenaamde verband tussen vetten en hart- en vaatziekten. ‘En dat was niet een béétje fraude, maar daar klopte echt helemaal niets van. Het was gewoon misdadig.’

Hierdoor werd aderverkalking direct gerelateerd aan cholesterol. Toen kreeg je hetzelfde mechanisme als nu met Covid-19. Je blijft mensen maar vertellen dat ze doodgaan aan hart- en vaatziekten als hun cholesterol hoog is. Toen werd er een offer bedacht om dit te verlagen. ‘De middelen die dat doen veroorzaken moeheid en spierpijn, en je wordt er echt ongezond van.’

Aderverkalking komt NIET door cholesterol

‘Met cholesterol, dat dwars door de vaten heengaat, is NIETS aan de hand’ benadrukt Capel. In een normaal bloedvat wordt cholesterol vervoerd in de vorm van LdL. Dat noemen ze in de medische wereld dan het ‘slechte’ cholesterol. LdL is zeg maar een ‘vetvrij’ papiertje om cholesterol, dat een vet is en dus niet in water oplost. Omdat er een overmaat aan cholesterol is, moet het ook weer terug naar de lever, en dat gaat in een ander ‘vetvrij papiertje’, namelijk HdL.

Wat gebeurt er tijdens grote (chronische) stress, of als je rookt? Dan beschadig je de vaatwand, en komt het eiwit MCP-1 tot expressie. Daardoor worden witte bloedcellen (monocyten), die normaal rechtdoor gaan, naar de celwand gestuurd, en die daar door dat eiwit, dat door stress, roken e.d. is opgewekt, aanhechten.

Deze cellen groeien uit tot macrofagen, die bleekwater en waterstofperoxide gaan aanmaken, dat ervoor zorgt dat cholesterol neerslaat. Deze cellen nemen allerlei andere ‘rommel’ op, worden groter en groter, waardoor ‘schuimcellen’ ontstaan, of ‘plak’. Dit begint het bloedvat af te sluiten. Uiteindelijk kan dit door de vaatwand breken, en dan heb je bijvoorbeeld een bypass nodig.

Cholesterol is niet de dader, maar het slachtoffer

De macrofagen worden geactiveerd door een ontstekingsreactie in de aorta, met een eiwit dat CRP heet en dat in de lever wordt gevormd. Als een bolletje LdL met daarin cholesterol naar die macrofaag toegaat, gebeurt er nog steeds niets. CRP activeert die witte cel, die dan peroxides aanmaakt, waardoor je cholesterol geoxideerd wordt en neerslaat.

‘Cholesterol is dus niet de dader, maar het slachtoffer,‘ legt Capel uit. ‘De daders zijn stress en roken, die beide CRP verhogen. CRP activeert de macrofaag, die op zijn beurt cholesterol oxideert.’

Het gaat erom hoe je op stress reageert

Uit onderzoeken blijkt dat socio-economische stress (dus zorgen om inkomen, huisvesting, e.d.) het gehalte CRP verhoogt. Nu zitten we wereldwijd in een situatie met veel stress. ‘Hoe angstiger wij worden door corona, hoe beroerder onze bloedvaten worden… Maar het gaat erom hoe je op die stress reageert. De Amygdala (deeltje van je hersenen) reageert op angst en stress, en bepaalt hoe sterk deze reactie op de bloedvaten is.’ Het gaat er dus niet direct om hoe erg het in de wereld gaat, maar hoe je dat zelf ervaart.’

Door stress stuurt de Amygdala een signaal, waardoor het beenmerg, dat overal in je botten zit en waar het bloed en de witte cellen (monocyten) worden gevormd, wordt geactiveerd. Op scans is deze Amygdala activiteit in je botten (bijvoorbeeld je wervelkolom) heel goed te zien. Als je heel angstig op stress reageert, worden er heel veel witte cellen aangemaakt.

Vanuit je waarneming en gevoel worden er dus heel veel monocyten aangemaakt, veel meer dan normaal. Via het eerder genoemde molecuul MCP-1 gaat die grote hoeveelheid het bloedvat in. Die gaan daar ‘plakken’, gaan de wand in, maar worden pas geactiveerd door CRP.

Afhankelijk van je stressniveau gaat je CRP ook omhoog. ‘En wat gebeurt er dan? Dan ga je dus die ‘bleekwaterfabriek’ aanzetten… Je aorta, en andere bloedvaten, gaan ontsteken (zoals ook op scans is te zien). Daar moet het cholesterol dan doorheen, en dan gaat het mis.’ Dit verklaart waarom mensen die goed met stress omgaan, een lage kans op hart- en vaatziekten hebben.

‘Cholesterol uit voeding heeft niets met aderverkalking te maken’

Ook wordt beweerd dat cholesterol uit voeding een grote rol speelt. Capel: ‘Maar je kunt zoveel eieren eten als je wilt, dit cholesterol kan nooit in het oxidatieproces komen,’ omdat je darmen het cholesterol uit voedsel in grote stukken ‘verpakken’, die nooit door de bloedvatwand heen kunnen. Dat kan alleen LdL en HdL, dat je eigen lichaam produceert, en van en naar je lever toegaat.

Wat heeft de medische wereld echter bedacht? Cholesterol verlagen met medicijnen (statines) en door voedingsadviezen. Verlaging door voeding is sowieso heel lastig, omdat het genetisch vastligt wat uw (normale) cholesterolgehalte is. ‘Cholesterol uit voeding heeft niets met aderverkalking te maken. Zoals we al zagen geldt dat alleen voor cholesterol uit je lever.’

Dan de statines, waarmee het cholesterol kunstmatig wordt verlaagd. Een geneesmiddel kan nooit slechts één werking hebben, benadrukt de hoogleraar aan de hand van een uiterst complex schema waaruit blijkt dat alle biochemische processen in ons lichaam met elkaar in verbinding staan. ‘Dan ga je in dat hele proces met één ‘medicijn’, één stofje, iets remmen.’ Maar omdat alles met elkaar is verbonden, beïnvloed je daardoor ook andere lichaamsprocessen.

Een gemiddelde arts zal op de vraag wat statines doen meteen antwoorden dat ze cholesterol verlagen. ‘Nou, nee hoor! Statines remmen HMG-CoA Reductase, wat een essentieel enzym voor veel andere belangrijke processen is, die eveneens worden geremd.’ Zo wordt ook de synthese van eiwitten veranderd.

Bovendien wordt de energiecentrale in ons lichaam, de mitochondriën, niet alleen geremd, maar zelfs uitgeschakeld. Ongeveer 50% van onze energievoorziening wordt geremd door statine. Een groot deel van die remming eindigt in de dood van deze mitochondriën. ‘En daarom ben je altijd zo moe.’

Statines verstoren ook de signaaltransductie, de communicatie tussen cellen. Het hele proces, bijvoorbeeld hoe iets op een hormoon reageert, wordt erdoor beïnvloed. Door de verlaging van het zo belangrijke cholesterol wordt ook de membraan structuur verstoord. In de bijsluiter worden dit dan ‘bijwerkingen’ genoemd.

Hoger cholesterol = MINDER kans op hart- en vaatziekten

Maar doen deze statines dan wat er van ze wordt beloofd, namelijk hart- en vaatziekten verminderen? Nee! ‘Ik brand het middel dus volledig af, maar het heeft ook een goede kant. Er zijn mensen die genetisch in hun lever te hoog cholesterol maken (hyper cholesterolemie, een erfelijke aandoening). Alleen die mensen ‘moeten de ellende van statines dan maar op de koop toe nemen.’

In een andere WHO-statistiek worden de gemiddelde cholesterol waarden in 192 landen vergeleken met het aantal sterfgevallen door hart- en vaatziekten. Ook hieruit blijkt ondubbelzinnig dat hoe hoger je cholesterol is, hoe MINDER kans op hart- en vaatziekten je hebt.

‘Aderverkalking is een ontstekingsproces, waarmee cholesterol uit voeding NIETS te maken heeft. De ontsteking verandert het cholesterol. Je moet dus niet cholesterol verlagen, maar de ontsteking. Wat betreft de hele mythe rond cholesterol: mensen, bak rustig een eitje, want je hart kan daar prima tegen.’

Minder stress, optimisme, en vooral géén cholesterolverlagers

Capel sluit af met ‘het voordeel als een glas half vol is’. Er werd gekeken naar een groep van 604 patiënten die een hartaanval hadden overleefd. 303 patiënten reageerden daar pessimistisch op, 304 optimistisch. Na 5 jaar bleken er onder de optimisten 42% minder sterfgevallen te zijn. ‘Daaraan zie je de activiteit van de Amygdala: hoe stressgevoelig ben je, hoe sta je in het leven?’

Kortom: met statines verlaag je je cholesterol, waarmee je je lichaam en gezondheid verzwakt. Veel mensen zijn moe, pijn, voelen zich slap, hebben problemen met seks, en hebben wat geheugenverlies. Je maakt een veel grotere kans op hart-en vaatziekten, en daardoor om eerder te overlijden. Depressies en Alzheimer ontwikkelen zich sneller. Ook je cognitie gaat achteruit.

‘Follow the money’

‘Maar waarom doen we dat dan? Dan krijgen we iets heel naars: de omzet van statines werd in 2020 geschat op 1 biljoen dollar…. Zowel bij de eventuele (Covid-19) vaccins als bij de huidige statines speelt er altijd wel iets dat ‘follow the money’ heet.’

Kijk hier het hele college (37 minuten):


#5 Is de Corona Scam iets nieuws? Pierre Capel College

https://www.youtube.com/watch?v=0PFTqxD852A


Bron:
https://www.xandernieuws.net/algemeen/hoogleraar-capel-vergelijkt-wereldwijd-corona-bedrog-met-onterechte-angst-voor-cholesterol/


The Oiling of America (naar mijn mening een MUST WATCH!)


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


Heel gezond leven: 2 tot 3 eieren per dag..!!
https://wakkeren.nl/heel-gezond-leven-2-tot-3-eieren-per-dag/

Volg ons