De achterbakse listen van het RIVM houden de angstpandemie in stand

De achterbakse listen van het RIVM houden de angstpandemie in stand

De “coronacrisis” is gebouwd op drijfzand, maar dat deert de mensen blijkbaar niet. De Test-epidemie vervangt de griepgolf, ook een bizarre klucht. Waar worden die lui mee gechanteerd, wie koopt ze om? Waarom stoppen we deze flauwekul niet!

Uitvinder van PCR test Kary Mullis heeft ook veel onderzoek gedaan naar HIV als ziekteverwekker van AIDS. In deze YouTube video geeft hij aan dat ‘aanwezigheid van een brokje RNA’ niet betekent dat de testpersoon ‘ziek of besmettelijk’ is. RNA brokjes kunnen weken aanwezig zijn in ons lichaam. Ook zegt hij dat PCR zó krachtig is dat enkele moleculen al voldoende zijn om via PCR versterkt te worden.

PCR inzetten zonder aanwezigheid van klinische klachten is absoluut af te raden’, aldus Mullis.


What Kary Mullis says about PCR testing – some take away lessons for #COVID19?

In Nederland zijn inmiddels 2,5 miljoen (?) van dit soort testen uitgevoerd. De positieve uitslagen waren in totaal volgens het RIVM rond 188.000, dit is dus ongeveer 7,5%. Een positieve uitslag wordt in deze pandemische tijden “besmetting” of “infectie” genoemd, hetgeen alleen de factor angst verhoogt. Het RIVM bestaat het zelfs om een “positieve testuitslag” te kwalificeren als “COVID-19 patiënt”.

De pandemie als gevolg van de lockdown is na enkele weken gecrasht. Er waren de normale griepdoden te betreuren, zij het dan, dat de griep van de aardbodem was verdwenen; verdrongen door COVID-19. Hoe moest dat verder? RIVM moest een list verzinnen.

Bij het RIVM begint op 1 juni plotseling een geheel andere pandemie op te laaien in de bekende milieu-toxische brandhaarden en onder studenten: de “test-epidemie”. Vanaf die datum zijn ziekenhuisopnamen en sterfgevallen niet meer relevant. In het kader van een “tweede golf” is alleen nog de PCR test relevant, de rest wordt er door de inmiddels goed ingeregelde media bijgefantaseerd, in de vorm van chocoladeletters. Zoals: “volle ziekenhuizen en overbelaste IC’s” en “afschalen reguliere zorg” en “onderbezetting in de verpleeghuizen”.

Op een totaal van rond 2,4 miljoen PCR testen, zijn 120.000 mensen positief getest, dit is 5%. In week 41 is dat opgelopen tot 13,8%. Dit laatste percentage is tot stand gekomen door de zoveelste wijziging van de spelregels door het RIVM: er wordt niet meer op 5 of 3 primers getest, maar nog maar op slechts één. Bovendien is de Ct waarde verhoogd van 30 cycli naar 35 à 37 cycli. In de gebruiksaanwijzing staat, dat de Rt PCR test met een hogere Ct waarde dan 24 cycli 100% onbetrouwbaar is. Artsen weten dat.

In dat geval zijn er niet 120.000 positief getest, maar slechts 98% daarvan, zijnde 2.400 personen over 18 weken. Waaróp ze zijn getest had verder klinisch onderzoek moeten uitwijzen. Er wordt door de “medische wetenschap” hier te landen klakkeloos uitgegaan van COVID-19, zonder dat SARS-CoV-2 virusinfectie is aangetoond. Al deze mensen maken zich dus ongerust over precies…: NIETS.

Met de juiste diagnose en medicatie wordt geschat dat 50% thuis “uit kan zieken” en dat 1.200 mensen daadwerkelijk naar het ziekenhuis voor verder onderzoek hadden gemoeten. Maar omdat de “medische wetenschap” huisartsen ziet als hun eigendom en vooruitgeschoven voetvolk in de loopgraven, worden ze buitenspel gezet. Om de boel zo onoverzichtelijk mogelijk te houden, rapporteert RIVM dan weer niet hoeveel ziekenhuisopnamen er vanaf 1 juni zijn geweest. Vanaf 27 februari waren dat er 13.500. Aan de hand van de grafiekjes moeten we dan schatten, dat er sinds 1 juni ongeveer 2.000 à 2.500 mensen in het ziekenhuis zijn opgenomen. Veel te veel dus, omdat de “medische wetenschap” categorisch weigert de huisartsen medicatie te laten toepassen.

Een echte pandemie herken je aan de overlijdensberichten.

In het vorige artikel hebben we kunnen zien, dat hiervan geen sprake is. Er zijn begrafenisondernemingen, die aanspraak hebben gemaakt op de “coronabonus” omdat er werktijdverkorting moest worden aangevraagd. Normaal ontsla je dan mensen, maar nu is begrafenisondernemend Nederland plotsklaps de kurk waar de pandemie op drijft.

Het drammen op een “tweede golf” die zou moeten bewijzen, dat we hier met een soort verergde Spaanse griep hebben te maken, wordt door het RIVM en de GGD-klonen ondersteund met de PCR test én het geniepige veranderen van de spelregels. Anders zou de Spaanse griep 2.0 niet van de grond komen en zou de agenda van de bazen in het buitenland stagneren.

De achterbakse listen van het RIVM zijn de basis van een ingewikkelde politieke opdracht. Door consequent de spelregels tijdens de wedstrijd te veranderen, als de uitslag in het nadeel van de met wit spelende partij dreigt uit te vallen. Verwarring stichten door tegenstrijdige verklaringen af te leggen. de kwetsbare mens wordt alleen daar al ziekelijk van.

De B.V. Nederland wordt aangestuurd vanuit het buitenland. Omdat we bezet gebied zijn, gebeuren er altijd dingen die we eigenlijk niet willen, maar ons altijd overkomen. Om dat te stoppen moeten we echt alles zelf blootleggen en met de bewijzen in de hand een klopjacht op de veroorzakers openen. Want wie zijn dat nou helemaal: politici die over alles en iedereen beslissen, alsof ze de medische wetenschap tot in de puntjes beheersen. Nietsnutten die worden gechanteerd, anders kan een mens dit soort strapatsen nooit volhouden.

Een heel volk de stuipen op het lijf jagen, financieel leegkloppen en vervolgens een muilkorf opzetten, gefundeerd op listen, fraude en bedrog is MISDADIG.

De nutteloze Haegsche opvreters en parasieten gaan gewoon door, als we blijven zitten met onze mobieltjes voor onze snuiten.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/10/18/de-achterbakse-listen-van-het-rivm-houden-de-angstpandemie-in-stand/


MUST READS!

Dit is hoe we op basis van informatie tegen het coronavirus / COVID-19 gedoe aankijken
https://wakkeren.nl/dit-is-hoe-we-op-basis-van-informatie-tegen-het-coronavirus-covid-19-gedoe-aankijken/

Dit is waarom de coronawet levensgevaarlijk is / Wie sleept de coronamisdadigers voor een rechtbank of tribunaal? / Wie gaat dit allemaal betalen ?
https://wakkeren.nl/dit-is-waarom-de-coronawet-levensgevaarlijk-is-wie-sleept-de-coronamisdadigers-voor-een-rechtbank-of-tribunaal-wie-gaat-dit-allemaal-betalen/

Volg ons
De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De onverklaarbare piek nader verklaard.

Belangrijk om te weten: WIE schreeuwden in het “parlement” het allerhardst om een Lockdown? Er kan van deze partijbazen geen excuus af, want dan kunnen ze hun partijtjes nog beter opheffen. Ze zouden in al hun geleerde wijsheid zijn misleid?

Aangezien SARS-CoV-2 alleen als “killer-virus” te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak (de massamedia/staatsomroep) en niet is aangetoond, moeten we de piek in overlijdensgevallen op een andere manier verklaren.

Aangezien COVID-19 alleen als dodelijke ziekte te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak en alleen fungeert als verzekeringstechnische aantekening op de overlijdensakte, is ook dit geen verklaring voor de piek.

Aangezien het vermeende virus SARS-CoV-2 al eind april niet meer werd geregistreerd en de angstterreur naadloos door de test-epidemie is overgenomen, kan ook niet worden verklaard waarom er sprake is van volgens RIVM bewezen “COVID-19” doden.

De test-epidemie houdt voornamelijk huis in de leeftijdsgroep van 20-40 jaar en brandhaarden zijn steevast horeca-gelegenheden in de wat grotere agglomeratie. De combinatie alcohol, gezelligheid en “spookvirus” lijkt een vrij logische in dit kader. Dan weet u direct welke waarde aan deze “test” kan worden toegekend: NUL (0).

Dus dan zoeken we het zelf maar uit.

Onderstaande cijfers komen van het CBS. We hebben ons beperkt tot de grote getallen en niet gedifferentieerd in leeftijdsgroepen. Deze vindt u voor de beeldvorming in de grafiek eronder.

De “Killer Lockdown Nederland 2020” in koele cijfers.

WEEK“EVENT”OVERLEDENVERGELIJKING
2016-2019
1310298%
23364101%
3315496%
4304491%
5316096%
6319397%
7319896%
8295787%
9309593%
10310092%
113216100%
12Lockdown3610118%
13Lockdown4457147%
14Lockdown5084174%
15Lockdown4974175%
16Lockdown4298153%
17Lockdown3903140%
18Lockdown3378123%
19Lockdown2980107%
20Lockdown2772102%
212768100%
222724100%
232681101%
242691103%
252691102%
26265999%
27263597%
28261299%
29252394%
30266998%
312651101%
32Hittegolf262899%
33Hittegolf3197124%
342821108%
352689103%
Cijfers zijn overgenomen van deze bron:
https://www.cbs.nl/nl-nl/faq/corona/medisch/hoeveel-sterfgevallen-zijn-er-per-week-
(Er zitten mogelijk hele kleine foutjes in deze tabel, want ik heb het overgenomen van het artikel dat door iemand anders is geschreven en ik heb het vergeleken met de CBS bron. Ook een NOTE: CBS past soms met terugwerkende kracht van 2 maanden de cijfers aan. Nagekomen aangiftes zijn dat. Ik houd het niet allemaal precies in de gaten, dus er kan inderdaad een verschil in zitten. Hoe verder terug, des te minser aanpassingen.)

De eerste 11 weken zaten wij zelfs nog onder het gemiddelde van de voorgaande 4 jaren.

Tijdens de Lockdown schoot het binnen 14 dagen omhoog naar 175% en duikelde het binnen 14 dagen ook weer naar normale proporties. Dat is geen pandemie, dat is een kunstmatige bottleneck, die door de Lockdown is gecreëerd.

Met uitzondering van de piek tijdens en na de hittegolf van dit jaar, is het beeld normaal gebleven. De grote oversterfte tijdens die hittegolf is een nasleep van de Lockdown, waar de alleroudste niet echt sterker uit zijn gekomen.

Hieronder een beeld van waar de klappen zijn gevallen. Tot 65 jaar is er geen wijziging in het sterftecijfer. In de groep 65-80 jaar zien we een kortstondige toename van 1000 naar 1500 overledenen, 50%. Bij de 80-plussers een toename van 2000 naar 3000 en dat is ook 50%.

De Lockdown is dus verantwoordelijk geweest voor oversterfte. Dat zijn over een periode van 6 weken ongeveer 9000 mensen van 65 jaar en ouder. Daarbij moeten wij meecalculeren, dat er in 2019 geen griepgolf is geweest, hetgeen met name de ouderen, die een jaar “cadeau” hebben gekregen, verzwakt heeft.

Volgens de gegevens van het RIVM zijn er maar 314 mensen aan COVID-19 overleden. Althans mensen die geen onderliggende ziekten hadden. En waar geen autopsie op is gepleegd. Dus zeker is ook dat niet. Het kunnen net zo goed “medische missers” zijn geweest of zelfmoorden.

Waaraan kunnen wij zien dat deze hele zaak een oplichterij van de bovenste plank is? Omdat met ingang van de Lockdown het Influenzavirus als sneeuw voor de zon is verdwenen en is vervangen door het “nieuwe coronavirus” SARS-CoV-2.

Nu we weten dat dit laatste virus en rekenmodel op de computer is geweest, om de PCR test te valideren, is de vraag waaraan al die mensen zijn overleden. Ouderdom, stress, luchtverontreiniging, zuurstofgebrek, afgesloten van de buitenwereld, de familie, de kleinkinderen en uiteindelijk fatalisme? Er is één gemeenschappelijke noemer: 4 weken in de Lockdown.

Er is niets zo onduidelijk als de doodsoorzaken van een “COVID-19” patiënt.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/16/de-killer-lockdown-2020-in-cijfers/

Nog een bron:

Direct met de “Coronatest” stoppen, de enige afdoende maatregel.
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/17/direct-met-de-coronatest-stoppen-de-enige-afdoende-maatregel/

De “Killer Lockdown” en 20.000 “medische missers”
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/18/de-killer-lockdown-en-20-000-medische-missers/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


MUST READ:

SARS-CoV-2 is een geen virus maar een ‘rekenmodel’ made in Zuid-Afrika
https://wakkeren.nl/sars-cov-2-is-een-geen-virus-maar-een-rekenmodel-made-in-zuid-afrika/

De Gates Foundation destabiliseert ook de voedseleconomie van Afrika. De herstructurering van de wereldwijde voedselproductie
https://wakkeren.nl/de-gates-foundation-destabiliseert-ook-de-voedseleconomie-van-afrika-de-herstructurering-van-de-wereldwijde-voedselproductie/

Volg ons