De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De ‘Killer Lockdown 2020’ in cijfers

De onverklaarbare piek nader verklaard.

Belangrijk om te weten: WIE schreeuwden in het “parlement” het allerhardst om een Lockdown? Er kan van deze partijbazen geen excuus af, want dan kunnen ze hun partijtjes nog beter opheffen. Ze zouden in al hun geleerde wijsheid zijn misleid?

Aangezien SARS-CoV-2 alleen als “killer-virus” te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak (de massamedia/staatsomroep) en niet is aangetoond, moeten we de piek in overlijdensgevallen op een andere manier verklaren.

Aangezien COVID-19 alleen als dodelijke ziekte te boek staat bij overheid en haar corrupte PR-tak en alleen fungeert als verzekeringstechnische aantekening op de overlijdensakte, is ook dit geen verklaring voor de piek.

Aangezien het vermeende virus SARS-CoV-2 al eind april niet meer werd geregistreerd en de angstterreur naadloos door de test-epidemie is overgenomen, kan ook niet worden verklaard waarom er sprake is van volgens RIVM bewezen “COVID-19” doden.

De test-epidemie houdt voornamelijk huis in de leeftijdsgroep van 20-40 jaar en brandhaarden zijn steevast horeca-gelegenheden in de wat grotere agglomeratie. De combinatie alcohol, gezelligheid en “spookvirus” lijkt een vrij logische in dit kader. Dan weet u direct welke waarde aan deze “test” kan worden toegekend: NUL (0).

Dus dan zoeken we het zelf maar uit.

Onderstaande cijfers komen van het CBS. We hebben ons beperkt tot de grote getallen en niet gedifferentieerd in leeftijdsgroepen. Deze vindt u voor de beeldvorming in de grafiek eronder.

De “Killer Lockdown Nederland 2020” in koele cijfers.

WEEK“EVENT”OVERLEDENVERGELIJKING
2016-2019
1310298%
23364101%
3315496%
4304491%
5316096%
6319397%
7319896%
8295787%
9309593%
10310092%
113216100%
12Lockdown3610118%
13Lockdown4457147%
14Lockdown5084174%
15Lockdown4974175%
16Lockdown4298153%
17Lockdown3903140%
18Lockdown3378123%
19Lockdown2980107%
20Lockdown2772102%
212768100%
222724100%
232681101%
242691103%
252691102%
26265999%
27263597%
28261299%
29252394%
30266998%
312651101%
32Hittegolf262899%
33Hittegolf3197124%
342821108%
352689103%
Cijfers zijn overgenomen van deze bron:
https://www.cbs.nl/nl-nl/faq/corona/medisch/hoeveel-sterfgevallen-zijn-er-per-week-
(Er zitten mogelijk hele kleine foutjes in deze tabel, want ik heb het overgenomen van het artikel dat door iemand anders is geschreven en ik heb het vergeleken met de CBS bron. Ook een NOTE: CBS past soms met terugwerkende kracht van 2 maanden de cijfers aan. Nagekomen aangiftes zijn dat. Ik houd het niet allemaal precies in de gaten, dus er kan inderdaad een verschil in zitten. Hoe verder terug, des te minser aanpassingen.)

De eerste 11 weken zaten wij zelfs nog onder het gemiddelde van de voorgaande 4 jaren.

Tijdens de Lockdown schoot het binnen 14 dagen omhoog naar 175% en duikelde het binnen 14 dagen ook weer naar normale proporties. Dat is geen pandemie, dat is een kunstmatige bottleneck, die door de Lockdown is gecreëerd.

Met uitzondering van de piek tijdens en na de hittegolf van dit jaar, is het beeld normaal gebleven. De grote oversterfte tijdens die hittegolf is een nasleep van de Lockdown, waar de alleroudste niet echt sterker uit zijn gekomen.

Hieronder een beeld van waar de klappen zijn gevallen. Tot 65 jaar is er geen wijziging in het sterftecijfer. In de groep 65-80 jaar zien we een kortstondige toename van 1000 naar 1500 overledenen, 50%. Bij de 80-plussers een toename van 2000 naar 3000 en dat is ook 50%.

De Lockdown is dus verantwoordelijk geweest voor oversterfte. Dat zijn over een periode van 6 weken ongeveer 9000 mensen van 65 jaar en ouder. Daarbij moeten wij meecalculeren, dat er in 2019 geen griepgolf is geweest, hetgeen met name de ouderen, die een jaar “cadeau” hebben gekregen, verzwakt heeft.

Volgens de gegevens van het RIVM zijn er maar 314 mensen aan COVID-19 overleden. Althans mensen die geen onderliggende ziekten hadden. En waar geen autopsie op is gepleegd. Dus zeker is ook dat niet. Het kunnen net zo goed “medische missers” zijn geweest of zelfmoorden.

Waaraan kunnen wij zien dat deze hele zaak een oplichterij van de bovenste plank is? Omdat met ingang van de Lockdown het Influenzavirus als sneeuw voor de zon is verdwenen en is vervangen door het “nieuwe coronavirus” SARS-CoV-2.

Nu we weten dat dit laatste virus en rekenmodel op de computer is geweest, om de PCR test te valideren, is de vraag waaraan al die mensen zijn overleden. Ouderdom, stress, luchtverontreiniging, zuurstofgebrek, afgesloten van de buitenwereld, de familie, de kleinkinderen en uiteindelijk fatalisme? Er is één gemeenschappelijke noemer: 4 weken in de Lockdown.

Er is niets zo onduidelijk als de doodsoorzaken van een “COVID-19” patiënt.


Bron:
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/16/de-killer-lockdown-2020-in-cijfers/

Nog een bron:

Direct met de “Coronatest” stoppen, de enige afdoende maatregel.
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/17/direct-met-de-coronatest-stoppen-de-enige-afdoende-maatregel/

De “Killer Lockdown” en 20.000 “medische missers”
https://debataafschecourant.wordpress.com/2020/09/18/de-killer-lockdown-en-20-000-medische-missers/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz


MUST READ:

SARS-CoV-2 is een geen virus maar een ‘rekenmodel’ made in Zuid-Afrika
https://wakkeren.nl/sars-cov-2-is-een-geen-virus-maar-een-rekenmodel-made-in-zuid-afrika/

De Gates Foundation destabiliseert ook de voedseleconomie van Afrika. De herstructurering van de wereldwijde voedselproductie
https://wakkeren.nl/de-gates-foundation-destabiliseert-ook-de-voedseleconomie-van-afrika-de-herstructurering-van-de-wereldwijde-voedselproductie/

Volg ons
Sandra belde de RIVM HULPLIJN! Dit is het gesprek..

Sandra belde de RIVM HULPLIJN! Dit is het gesprek..

Het zijn moeilijke tijden tijdens deze pandemie. Het killervirus Corona  dat tussen de 65 en 600 bejaarde mensen direct het leven kostte. 

De hele maatschappij staat op zijn kop en de economie valt om. U bent uw bedrijf kwijt of raakt straks uw baan kwijt. Depressie.

U wordt vernederd met muilkorven en afstand houden. Zelfmoorden zijn het gevolg. Oudjes kwijnen weg en onderling worden we verdeeld tot op het bot.

Mensen die ernstige aandoeningen hadden, konden niet geholpen worden want dit vreselijke virus Corona, ging voor.

Kunt u daar moeilijk mee omgaan? Tsja… het was nou eenmaal nodig!

Gelukkig kunt u het RIVM bellen. Die staan altijd klaar voor u met deskundig advies over deze ingrijpende maatregelen..

Sandra belde ze op! 0800-1351

Vragen over COVID19? Bel het RIVM voor deskundig advies!


Bron:
https://commonsensetv.nl/sandra-belde-de-rivm-hulplijn-dit-is-het-gesprek/


Debunking Germ Theory – Louis Pasteur Admitted He Was Wrong


The Only Way to Get a Virus is to be Injected With it – Aajonus Vonderplanitz

Volg ons